Domy  Modułowe  letniskowe .

 

   

 

                        domy  modulowe  jak szybko wybudowac -film

 

Opis projektu

 

Prezentowany projekt małego domu jednorodzinnego to ciekawa propozycja projektu domku jednorodzinnego, całorocznego (ewentualnie letniskowego) o pow. użytkowej ok. 34,4m2 który zapewni spokój i komfortowy wypoczynek w kontakcie z naturą, z dala od zgiełku aglomeracji.

Dom jest parterowy na planie prostokąta. Dom posiada podział na część dzienna z pokojem dziennym, aneksem kuchennym. Następnie pomieszczenie wiatrołapu, korytarz, łazienka. Dalej cześć nocną z 1 sypialnią oraz łazienką.

Przy strefie dziennej zlokalizowano  niewielką kotłownie i spiżarnią. Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowany i zadaszony obszernym taras zapewniający część techniczną z niewielką kotłownią i spiżarnią swobodny dostęp z pokoju dziennego, aneksu kuchennego oraz sypialni rodziców. Rzut domu skupia się wokół tarasu (w kształcie litery „L”) umożliwiając tym samym jego osłonę przed warunkami atmosferycznymi typu słońce, wiatr. skupia się wokół tarasu umożliwiając tym samym jego osłonę przed warunkami atmosferycznymi typu słońce, wiatr. Dodatkowo taras posiada szeroki podcienia przy pomieszczeniach typu pokój dzienny oraz sypialni. Przedmiotowy dom zaspokoi nawet najwybredniejszych miłośników rodzinnego relaksu w otoczeniu przydomowym.