Lokale   usługowe  ciesza  się duzym  zainteresowaniem ....

 

 

 

 

Dom modułowy   uslugowe   MDW   2100

210m2 powierzchni użytkowej, na której zmieściliśmy wszystko co jest potrzebne do wykonania uslug  i wygodnego spędzania czasu. Modułowość i łatwość usadowienia konstrukcji pozwala na postawienie tego domku niemal w każdym terenie, na wąskich i nierównych działkach a także nad brzegami jezior i rzek a także na wzgórzach i skarpach. Niemal nic nie ogranicza twojej wolności. Nawet jeśli zechciałbyś domek przenieść w inne miejsce – to teraz również jest to możliwe. Rozkład pomieszczeń jest zaprojektowany w taki sposób aby znalazły się w nich wszystkie niezbędne elementy wyposażenia do całorocznego przebywania dwóch albo czterech osób, jeśli chciałbyś, żeby był to domek letniskowy lub zechciałbyś przyjmować gości.

Solidne ocieplenie konstrukcji zapewni ci komfort cieplny przez cały rok także w czasie ostrych zim a duże przeszklenia pozwolą cieszyć ci się nieskrępowanym widokiem. Materiały, które zastosowaliśmy są najwyższej jakości o podwyższonej trwałości, dzięki czemu przez wiele możesz być spokojny o kosztowne remonty i ewentualne naprawy. Zastosowany przez nas system ogrzewania infrared jest wydajny i efektywny a przy tym przyjazny środowisku i człowiekowi.

Wszystko czego potrzebujesz jest na miejscu. Osobna sypiania dzieli przestrzeń na część dzienną i nocną. Przytulny salonik zaś pozwoli ci miło spędzać czas ciesząc się widokami za oknem lub oglądając telewizję. Kuchnia jest w pełni wyposażona w meble i urządzenia AGD oraz zaprojektowana w taki sposób aby w wygodnych i komfortowych warunkach z łatwością można było przygotowywać posiłki. Połączenie jej z małą jadalnią z wielkim oknem pozwoli ci wypić poranną kawę z poczuciem, że znajdujesz się na zewnątrz. Łazienka również wyposażona jest we wszystko co niezbędne a jej ergonomiczny rozkład i zastosowane lustra spowodują, że w rzeczywistości będzie wydawać ci się większa niż jest, a przy tym bardzo wygodna.

 

 

wszystko  mozliwe   w  naszych  projektach .