ponad 900 projektów  w naszej  ofercie , 

              100% gwarancja jakości przy wykonaniu domu modułowego .

Firma  nasza prezentuje , nowoczesne domy  modułowe o prostym i wygodnym schemacie funkcjonalnym , umożliwiający swobodny wypoczynek.

Proponujemy  małe, całoroczne domy  jednorodzinne o pow. użytkowej od  25m2 do . 120 m2 który zapewniają  spokój i komfortowy wypoczynek w kontakcie z naturą.

nasze  domy .....

Do domu wchodzi się poprzez wygodny wysunięty z bryły wiatrołap.

Następnie z wiatrołapu dostajemy się do wydłużanego korytarza. Z wydłużonego korytarza dostajemy się do łazienki, pom. technicznego/kotłowni oraz do sypialni 2 osobowej.

Na końcu korytarza znajdują się drzwi do obszernego pokoju dziennego a aneksem kuchennym. Kształt pokoju dziennego umożliwia swobodny dostęp z przyległej kuchni, ustawienie stołu jadalnego oraz strefy wypoczynkowej z kominkiem.

Pomieszczenie to od strony tarasu i ogrodu, w dużym stopni przeszkolono systemem ślusarki aluminiowej Na szczególną uwagę zasługuje kominek zlokalizowany centralnie w stosunku do pokoju dziennego. Kominek o strony zewnętrznej przekształcony jest w kominek do grillowania (co stanowi udogodnienie w kontekście wypoczynku i organizacji przyjęć w obrębie strefy tarasowej. Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowany i zadaszony obszernym taras z dostępem z pokoju dziennego. Z w/w tarasu poprzez horyzontalne i wygodne schody zewnętrzne dostajemy się do placyku ogrodowego .

Nasze  realizacje ..